Sidebar

24
po, zář

No určitě za to nemůže Lidl, že pavouci lezou na banány, sběrači je sbírají, baliči balí, lodě vozí a nákupčí nakupují a prodavačky pípají.

Slovo lesba (lesbička) se datuje nejméně k datu 1732 a lesbismus se objevuje v roce 1870 v Oxford English Dictionary (1870), znamenající sexuální orientaci spíše než odkaz na Sapfó a obyvatele ostrova Lesbos. Lesbický – jako přídavné jméno (adjektivum) se tam objevuje v roce 1890 a jako podstatné jméno (substantivum) v roce 1925). 

Snad první lesbickou umělkyní, která se ke svému „homosexuálně orientovanému umění“ hlásí byla Sapfó, o které se dnes dočteme snad ve všech učebnicích literatury. Narodila se okolo roku 627 př.n. l. na ostrově Lesbos a zemřela v 60. letech roku 568 př.n. l. Pocházela z hlavního města ostrova – Mytiléné i když mnoho zdrojů udává jako místo jejího narození Eressos. 

Bezúročné půjčky představují jeden ze způsobů ochrany a pomoci chudým. Zpočátku bylo jejich smyslem zajistit přežití jedince a zabránit upadnutí do extrémní nouze. Ve středověku pomáhaly bezúročné či nízce úročené půj čky osvobodit dlužníka ze závislosti na lichváři. 

Je to několik málo týdnů, co jsem začal chodit do zaměstnání. Tam a zpět - pěšky. 40-ti minutová ranní procházka dostane do mozku spoustu myšlenek, kyslíku, zelené a čerstvého nadšení s důvodem proč chodit do práce.  Odpolední zbytečné myšlenky chůze vyhodí pryč a zlomí nastávající bolest zad, bolest hlavy a bolest duše z odmítnutí.

Lidé se opíjejí a holdují cigaretám. Stát z toho vybírá daně, ze kterých pak hradí zdravotní a sociální následky způsobené užíváním legálních drog. Společnost si tak pěstuje vlastní trosky. Nejsmutnějšími oběťmi této situace jsou děti: 

Byť mám na Google "pifku", protože díky žalovníčkům a bonzáčkům držícím se sukně paní Řežábové házejí stále klacky pod nohy podáváním hlášení Google,kdykoli poruším či nahlodám nějakou zásadu, napříklat nemístné poznámky, fotografie apod.mi zablokoval dlouhodobě budovaný blog s vysokým rankem, tak iniciativu zvanou Digitální garáž vítám. 

Česká pojišťovna a.s., která už dávno nepatří do rukou PPF, ta Česká pojišťovna, která už není česká, ale italská. Ta, která se dobré-modré drží zuby nehty, zavádí zcela nový druh pojištění. Proč? Protoč. No protože si musí v těžkém konkurenčním boji udržet se svými seksakra předraženými pojistkami trh. Pojištění orgánů, nových orgánů je zde.

Nemá smysl popisovat kauzu Alza vs.Heureka, každý evidentně vidí, že Heureka v nových rukou nikdy nemůže být nezávislá, už kvůli neskutečnému množství dat, které zpracovává a které využívá v konkurenčním boji výhradně sama pro sebe.

Jsem majitelem domény smartscooter.cz a idkyž ji zatím nemám potřebu používat, plánoval jsem její registrací úplně jiný projekt, než se vyrojili v zahraničí. Nicméně se doména dostává do pozornosti.

O oddlužení jsem se začala zajímat díky panu Martinu Biskupovi, který si ode mne v rámci P2P systému Prestito půjčil na svůj krásný bohatý život, uhradil jednu splátku a vyhlásil na sbe insolvenci. Provozní ředitel jednoho obchodního domečku (Penny Market). 

Tibetská zpívající mísa je druh obráceného zvonu, ze kterého vyloudíme zvuk buď úderem nebo třením jeho hrany dřevěnou, kůží potaženou paličkou. Na crowfundingovém serveru startovac.cz se někdo pokouší získat více než čtvrt milionu korun na nákup. No nepřispěli byste? 

Další články...