Sidebar

15
st, srp

V minulém článku zaměřeném na Mac OS jsme se věnovali jeho pořízení, instalaci a základním úkonům v jeho prostředí. Nyní se zaměříme na volbu správných aplikací.

Světová síť není v žádném případě anonymním prostředím, za jaké ho mnozí považují. Každou chvíli, kdy se někam připojíte nebo navštívíte stránky, si o vás kdokoliv může zjistit cokoliv.

Několik zajímavých nápadů na využití moderních technologií, které by rozhodně neměly uniknout vaši pozornosti.

Prodej MP3 přehrávačů loni výrazně předstihl odbyt discmanů. K uvedenému trendu dochází již od roku 2005, kdy se prodej překlopil na stranu MP3 přehrávačů.

Soudci zamítli soudní proces mezi společností která provozují stránky MySpace a rodinou 13-ti leté dívenky, která tvrdila, že byla přepadena 19-ti letým mladíkem, se kterým se seznámila online.

Jedním z klíčových lidí, kteří se starají o Wikipedii, je Florence Devouard z malé vesnice ve Francii.

V současné době je na trhu velké množství různých formátů optických disků. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a jaké jsou jejich pro a proti? Tématem tohoto článku jsou CD.

Pro pocit anonymity na internetu nemusíte zákonitě nastavovat webový prohlížeč. Pro rychlé a jednorázové použití jsou tu služby, fungující jako brány, pro přístup na stránky pod jinou IP adresou.

Další články...