Sidebar

18
čt, říj

V minulém článku jsme si naznačili, jak ručně nastavit programy pro připojení pomocí proxy serverů. Nyní je čas na programy, které toto dělají zcela automaticky.

Windows Vista lze zadarmo zkoušet po dobu třiceti dní. Tato doba - grace period - se dá prodloužit až na čtyřnásobek. Podívejme se, jak na to.

Společnosti Apple a Cisco se dohodli ve sporu o používání názvu iPhone. Toto jméno nyní mohou používat pro své výrobky obě firmy.

Yahoo sloučilo svůj free e-mail s IMS (instant messaging services). Umožňuje tak svým zákazníkům jednodušší "chatování" z každého počítače napojeného na internet.

V současné době je na trhu velké množství různých formátů optických disků. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a jaké jsou jejich pro a proti? Tématem tohoto článku jsou DVD a jejich nástupci.

V předchozím článku jsme si představili, jak lze teoreticky schovat svou IP adresu, která o nás prozrazuje více, než bychom chtěli. Teď se však podívejme na praktické využití proxy serverů.

Zajímavé novinky z oblasti hardwaru, připravené pro usnadnění práce se všemi edicemi Windows Vista od Vista Basic až po Vista Ultimate.

Kubánská vláda se rozhodla, že bude následovat příkladu zemí, jako je třeba Venezuela, a bude prosazovat používání open source softwaru.

V minulém článku zaměřeném na Mac OS jsme se věnovali jeho pořízení, instalaci a základním úkonům v jeho prostředí. Nyní se zaměříme na volbu správných aplikací.

Světová síť není v žádném případě anonymním prostředím, za jaké ho mnozí považují. Každou chvíli, kdy se někam připojíte nebo navštívíte stránky, si o vás kdokoliv může zjistit cokoliv.

Několik zajímavých nápadů na využití moderních technologií, které by rozhodně neměly uniknout vaši pozornosti.

Další články...