Sidebar

18
, led

Český vývojářský tým 3D Games vypustil v roce 2004 na známé tuzemské soutěži Becher Game svou vynikající simulaci bojových letounů, která nejednoho recenzenta donutila k zamyšlení o absolutním hodnocení.

Pamatujete si na své mládí a na stavebnici LEGO? Nebo ho dokonce stále občas vytáhnete z krabice a nějaký čas s ním trávíte? Pak si nenechte ujít tento zajímavý prográmek.

Nový typ počítačových her pomáhá lidem výrazně spalovat nadbytečné kalorie. Herní konzole Nintendo Wii vyžaduje od hráče pohyb pro ovládání hry a pomáhá tak hráčům i hubnout.

Společnost Microsoft testuje v Jižní Africe, Mexiku a Rumunsku pronajímání kancelářského balíku Office 2003 za měsíční paušál kolem 240,- Kč.

Audacity je volně dostupný zvukový editor a rekordér. Využívá ho nejeden uživatel, a to i v profesionálním nasazení. Chcete si ho také vyzkoušet? Pojďte se s námi podívat, jak na to.

V minulém článku jsme si naznačili, jak ručně nastavit programy pro připojení pomocí proxy serverů. Nyní je čas na programy, které toto dělají zcela automaticky.

Windows Vista lze zadarmo zkoušet po dobu třiceti dní. Tato doba - grace period - se dá prodloužit až na čtyřnásobek. Podívejme se, jak na to.

Společnosti Apple a Cisco se dohodli ve sporu o používání názvu iPhone. Toto jméno nyní mohou používat pro své výrobky obě firmy.

Yahoo sloučilo svůj free e-mail s IMS (instant messaging services). Umožňuje tak svým zákazníkům jednodušší "chatování" z každého počítače napojeného na internet.

V současné době je na trhu velké množství různých formátů optických disků. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a jaké jsou jejich pro a proti? Tématem tohoto článku jsou DVD a jejich nástupci.

V předchozím článku jsme si představili, jak lze teoreticky schovat svou IP adresu, která o nás prozrazuje více, než bychom chtěli. Teď se však podívejme na praktické využití proxy serverů.

Další články...