Sidebar

18
čt, říj

Prodej MP3 přehrávačů loni výrazně předstihl odbyt discmanů. K uvedenému trendu dochází již od roku 2005, kdy se prodej překlopil na stranu MP3 přehrávačů.

Soudci zamítli soudní proces mezi společností která provozují stránky MySpace a rodinou 13-ti leté dívenky, která tvrdila, že byla přepadena 19-ti letým mladíkem, se kterým se seznámila online.

Jedním z klíčových lidí, kteří se starají o Wikipedii, je Florence Devouard z malé vesnice ve Francii.

V současné době je na trhu velké množství různých formátů optických disků. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a jaké jsou jejich pro a proti? Tématem tohoto článku jsou CD.

Pro pocit anonymity na internetu nemusíte zákonitě nastavovat webový prohlížeč. Pro rychlé a jednorázové použití jsou tu služby, fungující jako brány, pro přístup na stránky pod jinou IP adresou.

Obyvatelé slovenského Martina budou mít k dispozici internetové připojení zadarmo. Platit se bude jen instalační poplatek.

Práce s videem nebyla nikdy tak jednoduchá. Desáté VideoStudio od Uleadu má skutečně co nabídnout a kromě osvědčených nástrojů v něm nalezneme i několik novinek.

Firebug je rozšíření pro internetový prohlížeč Firefox, které výrazně usnadňuje komplexní ladění zdrojových textů webových stránek a má spoustu dalších užitečných vlastností.

Další články...