Sidebar

18
, led

Zajímavé novinky z oblasti hardwaru, připravené pro usnadnění práce se všemi edicemi Windows Vista od Vista Basic až po Vista Ultimate.

Kubánská vláda se rozhodla, že bude následovat příkladu zemí, jako je třeba Venezuela, a bude prosazovat používání open source softwaru.

V minulém článku zaměřeném na Mac OS jsme se věnovali jeho pořízení, instalaci a základním úkonům v jeho prostředí. Nyní se zaměříme na volbu správných aplikací.

Světová síť není v žádném případě anonymním prostředím, za jaké ho mnozí považují. Každou chvíli, kdy se někam připojíte nebo navštívíte stránky, si o vás kdokoliv může zjistit cokoliv.

Několik zajímavých nápadů na využití moderních technologií, které by rozhodně neměly uniknout vaši pozornosti.

Prodej MP3 přehrávačů loni výrazně předstihl odbyt discmanů. K uvedenému trendu dochází již od roku 2005, kdy se prodej překlopil na stranu MP3 přehrávačů.

Soudci zamítli soudní proces mezi společností která provozují stránky MySpace a rodinou 13-ti leté dívenky, která tvrdila, že byla přepadena 19-ti letým mladíkem, se kterým se seznámila online.

Jedním z klíčových lidí, kteří se starají o Wikipedii, je Florence Devouard z malé vesnice ve Francii.

V současné době je na trhu velké množství různých formátů optických disků. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a jaké jsou jejich pro a proti? Tématem tohoto článku jsou CD.

Pro pocit anonymity na internetu nemusíte zákonitě nastavovat webový prohlížeč. Pro rychlé a jednorázové použití jsou tu služby, fungující jako brány, pro přístup na stránky pod jinou IP adresou.

Další články...