Sidebar

15
st, srp

Obyvatelé slovenského Martina budou mít k dispozici internetové připojení zadarmo. Platit se bude jen instalační poplatek.

Práce s videem nebyla nikdy tak jednoduchá. Desáté VideoStudio od Uleadu má skutečně co nabídnout a kromě osvědčených nástrojů v něm nalezneme i několik novinek.

Firebug je rozšíření pro internetový prohlížeč Firefox, které výrazně usnadňuje komplexní ladění zdrojových textů webových stránek a má spoustu dalších užitečných vlastností.

Něco o tom, jak zlepšit efektivitu a kulturu e-mailové komunikace uvnitř firmy i při komunikaci s externími subjekty.

Pár rad jak na výběr levného digitálního rodinného kompaktu a představení typického zástupce této skupiny z dílen firmy Panasonic.

Kvalitních 2D motorkových simulátorů dnes mnoho nevzniká, milovníkům žánru tak nezbývá, než se držet klasik Across a Elastomania. My si dnes povíme, jak si v porovnání s nimi stojí nový projekt X-Moto.

Pozor na to, co na počítači animujete! Sice starší, ale pořád dobrá zábava, na víkend jako dělaná.

Komunikátory od Nokie jsou jistě legendou. Na kongresu 3GSM v Barceloně nyní firma představila jeho nejnovější verzi E90.

Nebaví vás klikat na jednotlivé odkazy? Chcete stáhnout všechny soubory, celé stránky nebo obsáhlou webovou publikaci snadno a rychle? Nechte to na stahovacím programu.

Další články...