Sidebar

17
st, říj

30. ledna byl dlouho očekávaný operační systém Windows Vista představen v New Yorku hlavními představiteli Microsoftu. Vista míří i k nám a již v březnu bude nový systém dostupný i u nás. Připravte se na něj a vyberte si edici určenou právě pro vás.

Nokia představila na 3GSM v Barceloně novou službu, která umožní uživatelům telefonů Nokia přehrávat videa z YouTube přímo v mobilu.

V tomto článku navazujeme na předcházející díly miniseriálu o možnostech tvorby fotoknihy pomocí internetových služeb. Tentokrát se podíváme na službu, kterou nabízí společnost HAPPY FOTO.

Jedna z prvních moderních, a dnes jedna z nejpoužívanějších, služeb pro záložkování zajímavých odkazů je bezpochyby del.icio.us. Jaká je její historie, jak funguje, čím se její používání vyznačuje a jak ji používat efektivněji?

Na našem trhu je k dispozici velké množství klávesnic, ne všechny však spadají do kategorie luxusní. Patříte-li mezi uživatele, kteří si rádi připlatí za komfort a pohodlí, jistě pro Vás bude Logitech diNovo Edge zajímavým kandidátem k zamyšlení.

Jedním z nejčastějších cílů rhybaření ve světě jsou PayPal účty. V rámci jejich většího zabezpečení začal PayPal nabízet v testovacím provozu bezpečnostní klíče.

Volně šířitelných kulečníkových simulací je na internetu docela dost, ale jen málokterá se může pyšnit takovou kvalitou, jako Carom3D.

Další články...