Sidebar

20
st, úno

Velmi populární služba, která však do záložkování přináší trochu odlišný princip, založený na jiném chování uživatelů.

I na internetu bychom se měli chovat jako civilizovaní lidé a nikoli, pod falešným dojmem anonymity, jako hulváti. Proto existuje netiketa, pravidla slušného chování na na internetu.

XGL je softwarová architektura X serveru využívající možností moderních grafických karet a jejich OpenGL ovladačů. Umožňuje mnoho zajímavých 2D i 3D efektů, z nichž některé si zde představíme.

Už v tomto roce můžeme očekávat ranné specifikace operačního systému, který má za dva roky nahradit OS Windows Vista. Jedná se o prostředí Vienna, na jehož vývoji již má Microsoft pilně pracovat.

30. ledna byl dlouho očekávaný operační systém Windows Vista představen v New Yorku hlavními představiteli Microsoftu. Vista míří i k nám a již v březnu bude nový systém dostupný i u nás. Připravte se na něj a vyberte si edici určenou právě pro vás.

Nokia představila na 3GSM v Barceloně novou službu, která umožní uživatelům telefonů Nokia přehrávat videa z YouTube přímo v mobilu.

V tomto článku navazujeme na předcházející díly miniseriálu o možnostech tvorby fotoknihy pomocí internetových služeb. Tentokrát se podíváme na službu, kterou nabízí společnost HAPPY FOTO.

Další články...