Sidebar

20
st, úno

Jedna z prvních moderních, a dnes jedna z nejpoužívanějších, služeb pro záložkování zajímavých odkazů je bezpochyby del.icio.us. Jaká je její historie, jak funguje, čím se její používání vyznačuje a jak ji používat efektivněji?

Na našem trhu je k dispozici velké množství klávesnic, ne všechny však spadají do kategorie luxusní. Patříte-li mezi uživatele, kteří si rádi připlatí za komfort a pohodlí, jistě pro Vás bude Logitech diNovo Edge zajímavým kandidátem k zamyšlení.

Jedním z nejčastějších cílů rhybaření ve světě jsou PayPal účty. V rámci jejich většího zabezpečení začal PayPal nabízet v testovacím provozu bezpečnostní klíče.

Volně šířitelných kulečníkových simulací je na internetu docela dost, ale jen málokterá se může pyšnit takovou kvalitou, jako Carom3D.

Lákají vás pirátské bitvy, lodě střílející po sobě z ohromných děl, hákování, pití rumu a vůbec všechno, co k pirátskému životu patří? Pak určitě vyzkoušejte Sea of Chaos.

USB porty jsou dnes jistě nejrozšířenější možností připojení periférií. Možná jste ale ani netušili, k čemu všemu lze využít Váš USB port. V tomto článku najdete spoustu zajímavostí, jenž by Vám mohli usnadnit práci nebo jen proslunit den.

Používáte ICQ nebo jiný komunikační program či protokol? Víte jaké máte jiné možnosti? Víte jaké důvody by vás mohly vést k přechodu na Jabber?

Zajímavá novinka pro přátele zelené energie. Jedná se o bezdrátový set klávesnice s myší, ve kterém je klávesnice napájená sluneční energií.

Další články...