Sidebar

20
st, úno

Představte si přehrávač, který umí přehrát většinu dnešních, běžně používaných, formátů audia i videa, bez nutnosti instalace kodeků. Přehrávač, který bez problému přehraje i DVD, VCD a SVCD disky. To vše navíc zadarmo.

Chcete vydat vlastní knihu, kuchařku nebo sbírku fotografií? Nemusíte obcházet nakladatelství, ale můžete využít internetové služby. Tento článek vás seznámí se serverem společnosti Blurb. Zde můžete svou knihu nejen vytvořit a vydat, ale také nabídnout k prodeji.

Internet Explorer po několika letech představil Internet Explorer 7, v současné době je dostupný i v češtině. My si ho dnes pokusíme srovnat s prohlížečem Firefox v aktuální verzi 2.

Apple se rozhodl že patch pro odemknutí podpory 802.11n u Maců, které ji mají hardwarově zabudovanou, ale nepovolenou, bude nakonec zadarma. (Zdroj: Apple)

Vyplňování webových formulářů může být otravné. Zvláště, když se formuláře ptají pořád na to samé. Zautomatizujte tuto činnost inteligentním správcem hesel a osobních údajů RoboForm.

Google oficiálně demilitarizoval svůj vyhledávač. Alespoň pokud jde o google bomby. Už tedy žádné "relevantní" odkazy na weby politiků po zadání frází jako je "absolutní selhání".

Firmy združené v ECIS si stěžují na Microsoft pro opětovné porušování antimonopolních zákonů EU. Měl se jich dopustit při koncepci Windows Vista a opakovat tak situaci, za kterou dostal v roce 2004 pokutu od Evropské komise.

Během několika měsíců plánuje YouTube zavést nejen reklamy před videa, ale i přerozdělování části zisku, který z reklam získá, uživatelům, kteří videa na server nahráli

Během minulého týdne se objevila zpráva, že firma Microsoft chtěla zaplatit editaci jednoho ze záznamů ve Wikipedii. Je to opravdu nekorektní krok? A hlavně - proč je něco takového vůbec zapotřebí?

Další články...