Sidebar

18
čt, říj

Moderní doba sebou přináší spoustu mobilních zařízení, která je třeba pravidelně dobíjet. Systém pro jejich bezdrátové nabíjení připravuje firma eCoupled a brzy se máme dočkat jeho prvního využití v praxi.

Před časem jsme přinesli zprávu o připravenosti produktů firmy Symantec na Windows Vista. Jak je to s jejich českými lokalizacemi?

BBC oznámila, že zpřístupní svoji původní televizní tvorbu ke stažení na internetu. Filmy budou ve vysoké kvalitě, chráněny proti proti neoprávněnému překopírovávání, a celá služba má být postavena na komunitním systému. (Zdroj: BBC)

Pět zaměstnanců krajského úřadu Středočeského kraje se dočkalo vyhazovu za hraní počítačových her v pracovní době. Někteří z úředníků trávili touto činností až polovinu pracovní doby. (Zdroj: Novinky)

Ochrana před viry, spamem, spywarem a další nepříjemnou havětí v jednom a kvalitně? Norton Internet Security ukazuje, že i to je možné.

Programujete a stále hledáte editor, který by vám vyhovoval? Zkuste Intype, který nabízí zajímavé funkce, na poli těchto editorů ne zcela běžné. Více informací v následujícím článku.

Internetové stránky se mění. Některé častěji, jiné zase zřídka. Některé pro oznamování změn používají RSS kanály nebo upozorňování emaily. Stále však existuje velká část stránek, jejichž obsah se může měnit neslyšně a přesto je potřebujete sledovat.

Volání přes internet se SkypeOut se dočkalo zdražení zavedením spojovacího poplatku. Vyplatí se tuto službu i nadále používat?

Další články...

Joomla SEF URLs by Artio