Sidebar

28
st, čen

Kontejnerová architektura je součástí tzv. modulární architektury. Kontejnerová architektura využívá jako stavební materiál přepravní námořní kontejnery. Představitelé této architektury zastávají názor, že se jedná o ekologicky šetrné stavitelství. 

Vlastnost zvaná krása je objektivním pojmem. Je to vlastnost, které se ženy mají snažit dosáhnout a muži musí obdivovat ženy, které tuto vlastnost mají. U žen tak byla spojována s plodností a možností úspěšné reprodukce. Dnes je vše jinak.

Hantec je betálná  hantýrka, kteró sem poprvé zgómla eště, když sem byla kindoš a baldoň a po štatlu sem se córala pěcha, dokaď někdo nenahodil, že poklapem dál šalinó. Fčil mám bévák na Oltecu a hantecem cancám furt.

Když potká sob soba, mají radost oba, když se potkají tři sobi, tak se něco musí stát. V předchozí recenzi jsem se těšil na něco nového, na ponaučení se z vlastní hlouposti, vlastních chyb pana Ing. Martina Fišara, provozovatele portálu poptavky24.cz.

13.07.2009 si jistý pan Ing.Josef Zelinka zaregistroval doménu trhpoptavek.cz, aby na ní zprovoznil nový B2B portál pro registraci firem do katalogu a pro poptávky skrze obory. Web běží již šestým rokem, uvádí více než 50.000 registrací a tvrdí, že: "Dinosauři již vymírají."

Tentokrát nikoli z Kyjova, ale z malebných jihomoravských Holasic přichází Ing. Martin Fišr se svým projektem s nenápaditým názvem poptavka24.cz. Bohužel mu ostatní s názvy již dávno vypálili rybník, tak nezbylo než se uchýlit k číslovkám. 

Organizovaný zločin je podle vlády České republiky jednou z nejzávažnějších hrozeb pro českou společnost. Největší boom zažil tento fenomén v České republice už v 90. letech, kdy se spolu s uvolněním politické a ekonomické sféry otevřela i možnost většího ilegálního byznysu. 

Na vodu, jako všudypřítomnou a nezbytnou látku, se často - při zjišťování stravovacích zvyklostí, ve vyhodnocování a sestavování jídelníčků, ve výživových doporučeních nebo v samotném dodržování pitného režimu a životního stylu - zapomíná.

Indonésie je rozvojová ekonomika. Ekonomika, která je v současosti závislá na všem codnes jíte,tedy skoro všem. Už jste se někdy podívali kolik denně sníte palmového tuku? Kdybyste denně snědli tolik sádla, možná byste se tomu divili. Jenže ono vám to nepřipadá divné. 

Další články...

Podkategorie