Sidebar

23
po, říj

Při své výpravě na severní pól, Cimrman samozřejmě zvažoval, jakým způsobem bude své bližní informovat o výsledcích expedice. Bylo mu jasné, že v polárních podmínkách neudrží husí brk v ruce a proto konvenční psaní opisu nepřipadá v úvahu. Jára se nakonec rozhodl pořídit si malou tiskárničku a dopisy tisknout. 

Lesbismus je především o odvaze žít podle toho, jak uvnitř sebe cítím. Nevzniká z nudy ani z přesycení, doprovázeného pocitem “nevím, co roupama dělat”, není závislý na reklamě, ani na módních trendech. Lesbismus nestojí na nenávisti k mužům, ale na lásce k ženám. 

Realitní trh stále zažívá vzestup vyvolaný silnou poptávkou, kterou motivují především nízké úrokové sazby hypoték. Nabídka nových bytů je však utlumena pozastavením stavebních předpisů, které prodloužilo již tak zdlouhavý povolovací proces a omezilo výstavbu nových projektů.

„Vždy existovaly umělkyně, které byly lesby. Vždy existovaly lesby, které vytvářely umění […]. Vždy existovaly „lesbické umělkyně“.

Na sociálních sítích byl zveřejněn záznam amatérsky natočený odpovědným pozorovatelem o policejním zákroku z 23. dubna 2016 proti občanovi na autobusovém nádraží Praha Florenc. 

O transgender umění, transexuálních performarech, dokonce i o gay-umělcích již bylo napsáno velké množství ať už uměleckých či faktografických prací. A ve většině knih o homosexualitě jako takové či o (ať už jakkoli významných) homosexuálních osobnostech je většina textu věnována gayům. 

Tak by mohla znít první věta autora při návštěvě komunity v nějakém léčebném ústavu. Množství e-mailů, které denně obdržíte, které pošlete a které vymažete, výrazně ovlivňuje psychický stav a může způsobovat závislost, které je mnohdy velmi těžké se zbavit.

Život bez svátků je jako dlouhá cesta bez hospod.“ Tuto větu pronesl antický filozof Demokritos. Tento článek je věnován mladíkům, kteří letos dodrželi staré české tradice a v zapadlé severočeské vesnici (Lom) pokáceli májku. Starostka Lomu Bc. Kateřina Schwarzová tento staročeský akt tradic nazvala za nevhodný-nemravný-neetický (Nepevný, Nejasný, nechutný, Nerez).

Pokud bychom si měli položit otázku, zda jsme finančně gramotný národ, je velice pravděpodobné, že by většina z nás odpověděla, že nikoli. Jak taky můžeme být, když už každé novorozeně, které právě přichází na svět, má už na krku svůj díl státního dluhu aniž by chápalo smysl peněz.

Další články...

Podkategorie

Joomla SEF URLs by Artio