Sidebar

18
ne, úno

Kdo že, cože? Dana Večeřová? Mluvčí Potravinářské komory tvrdí něco, čemu vůbec nerozumí. Bodejď by ne. Je to mladá prdelka prolezlá palmovým tukem, který jí obaluje mozkové buňky.

Zařizujete nový byt, rekonstruujete nebo pořizujete nový nábytek? Chcete mít předem dokonalou představu o svém bydlení? Snadná pomoc. Vyzkoušejte free aplikaci Sweet Home 3D, která vám umožní vymodelovat si svůj budoucí byt na obrazovce počítače.

Ve filmu “Jak básníci přicházejí o iluze” se v epizodní roli doc. Zajíce objevuje Zdeněk Svěrák, který přednáší v semináři o logickém uspořádání předmětů na ploše stolu. 

Mimo jiné popisuje Bronštejnovu metodu systematického uspořádání předmětů na pracovní ploše stolu. Jejím zakladatelem byl (fiktivní) vědec Enrich Bronštejn (1904–1969), který se narodil v Berlíně, kde studoval fyziku a matematiku a později se stal profesorem místní university. Bronštejnova metoda se dá popsat jako optimalizace umístění předmětů na pracovním stole. Pracovní stůl tvoří deset jednotlivých sektorů (jsou označeny A1-A5 a B1-B5). Co nejlepším rozmístěním předmětů do jednotlivých sektorů se Bronštejn snažil dosáhnout co nejvyšší produktivity duševní práce.

Z přísně utajených zdrojů jsem byl informován o zajímavé a jistě kontroverzní osobě, která v současnosti sdílí přísně utajené prostory Vazební věznice v Brně. Ištván Evženovič je jistě charismatickou osobou, kterou vězeňská služba nezlomila a jak přiznává nevyprstila. 

Jsem majitelem bronzové plakety a již několik let veden v registru dárců kostní dřeně. X odběrů krve mne vykoplo do úrovně schopného dárce na krevní destičky (Plazmaferéza) a o obyčejnou krev mé ORH- přestal být zájem a opakovaně jsem byl zván na odběr krevních destiček. Jenže....

Jaké je postavení těla, zdraví a nemoci a jakým způsobem jsou tyto fenomény vnímány v dnešní době, pro kterou se ustálilo označení doba postmoderní ? Odpověď na tuto otázku můžeme nalézt například u polského filosofa a sociologa Zigmunta Baumana, který nazývá člověka dnešní doby ve vztahu k tělu sběračem prožitků.

Masáž je dotyková terapie, která je nejen příjemným a uvolňujícím zážitkem, ale navíc je mnoha způsoby prospěšná pro celkové tělesné zdraví. Může uvolnit napětí v těle, uklidnit mysl a tím, že má pozitivní vliv na nejrůznějších úrovních, má pozitivní vliv na celý psychofyzický stav člověka. 

Nejpozději jednou za čtyři roky se naše země ocitne před volbami a téměř všechny politické strany se předhánějí v ukázkách své vlastní politické kredibility. Ulice a schránky se zaplňují sliby o omezení růstu korupce v zemi, plní se zárukami o odstavení korupčníků z politického života a dalšími různorodými volebními lákadly. 

Nacismus. Jediné slovo vyvolávající v normálním člověku zděšení a nahánějící strach. Čím to je? Na to je lehké nalézt odpovědi, byť jsou tyto závěry hrůzu nahánějící. Stačí se podívat do nepříliš vzdálené minulosti, do našich dějin. Kdy právě toto hnutí způsobilo nesmyslné vraždění a smrt mnoha lidí. 

Rodačka z francouzského přístavního města Calais vystoupila se svým rozhořčeným projevem, ve kterém líčí těžký život ve městě obleženém migranty. Její video koluje s úspěchem internetem a setkává se s velkou podporou.

Článek představuje a popisuje nejzásadnější změny v úpravě smlouvy o dílo, které s sebou přináší rekodifikace soukromého práva. Zaměříme svou pozornost na instituty podstatné z pohledu zhotovitele, tedy nikoli platícícho klienta, investora, zákazníka, stavebníka. Nedílnou součástí práce je také navržení vhodných smluvních ustanovení.

Další články...

Podkategorie

Joomla SEF URLs by Artio