Sidebar

25
po, čen

Vlastnost zvaná krása je objektivním pojmem. Je to vlastnost, které se ženy mají snažit dosáhnout a muži musí obdivovat ženy, které tuto vlastnost mají. U žen tak byla spojována s plodností a možností úspěšné reprodukce. Dnes je vše jinak.

Hantec je betálná  hantýrka, kteró sem poprvé zgómla eště, když sem byla kindoš a baldoň a po štatlu sem se córala pěcha, dokaď někdo nenahodil, že poklapem dál šalinó. Fčil mám bévák na Oltecu a hantecem cancám furt.

Když potká sob soba, mají radost oba, když se potkají tři sobi, tak se něco musí stát. V předchozí recenzi jsem se těšil na něco nového, na ponaučení se z vlastní hlouposti, vlastních chyb pana Ing. Martina Fišara, provozovatele portálu poptavky24.cz.

13.07.2009 si jistý pan Ing.Josef Zelinka zaregistroval doménu trhpoptavek.cz, aby na ní zprovoznil nový B2B portál pro registraci firem do katalogu a pro poptávky skrze obory. Web běží již šestým rokem, uvádí více než 50.000 registrací a tvrdí, že: "Dinosauři již vymírají."

Tentokrát nikoli z Kyjova, ale z malebných jihomoravských Holasic přichází Ing. Martin Fišr se svým projektem s nenápaditým názvem poptavka24.cz. Bohužel mu ostatní s názvy již dávno vypálili rybník, tak nezbylo než se uchýlit k číslovkám. 

Čínská lidová republika zažívá od konce 70. let ekonomický boom, který západní země nenapodobily. Čína, bezesporu jeden z hlavních aktérů mezinárodních vztahů, usiluje o potvrzení svého mocenského postavení. 

Organizovaný zločin je podle vlády České republiky jednou z nejzávažnějších hrozeb pro českou společnost. Největší boom zažil tento fenomén v České republice už v 90. letech, kdy se spolu s uvolněním politické a ekonomické sféry otevřela i možnost většího ilegálního byznysu. 

Na vodu, jako všudypřítomnou a nezbytnou látku, se často - při zjišťování stravovacích zvyklostí, ve vyhodnocování a sestavování jídelníčků, ve výživových doporučeních nebo v samotném dodržování pitného režimu a životního stylu - zapomíná.

Indonésie je rozvojová ekonomika. Ekonomika, která je v současosti závislá na všem codnes jíte,tedy skoro všem. Už jste se někdy podívali kolik denně sníte palmového tuku? Kdybyste denně snědli tolik sádla, možná byste se tomu divili. Jenže ono vám to nepřipadá divné. 

Změny, které se odehrávají v oblasti výpočetních technologií na samém konci minulého století, dávají vzniknout do té doby nepředstavitelnému společenskému jevu - masově rozšířenému blogování. Za svou krátkou existenci prochází tento fenomén množstvím podob a zásadních změn, které jsou však z odborného hlediska společenskými vědami zmapovány pouze povrchně. 

On si myslí: já pán, ty pán. Ale kdo má peňauze, je ešče větší pán. Co ty na to, Maryšo? Postoj České republiky k Ruské federaci je téma, které díky historickým zkušenostem v zemi silně rezonuje. Debata navíc ve světle nedávných událostí, konkrétně ruské anexe Krymu, a Ukrajiny nebo prosazování a v konečném důsledku dodržování a plnění protiruských sankcí, nabývá na nebývalé intenzitě. 

Z médií často slýcháváme o problémech ničení deštných pralesů, změnách klimatu nebo chudobě v rozvojových zemích, ale spojitost s naším každodenním chováním - naší spotřebou - nám většinou uniká. Přitom je tato spojitost velmi úzká.

Další články...

Podkategorie

Joomla SEF URLs by Artio