Sidebar

29
čt, čen

Huawei a Google představují nejnovější luxusní smartphone: seznamte se s mobilním telefonem Nexus 6P. Společnosti Huawei a Google v San Francisku představily Nexus 6P, inovační chytrý telefon, který používá Android 6.0 Marshmallow, nejnovější operační systém Googlu pro mobilní telefony.

Narušení ochrany dat ovlivnilo v posledních měsících přední obchodníky, zaměstnance státní správy a dokonce i známé osobnosti, jejichž osobní účty byly napadeny hackery. Nyní mají uživatelé Android® a iPhone® nový způsob, jak ochránit své důvěrné emaily během zasílání.

Na akademické půdě je plagiátorství stále rozšířeno nejen mezi samotnými studenty, ale i mezi učiteli. Dosud bylo zavedeno několik systémů, které se snaží plagiáty odhalit, ale stále je sporné, do jaké míry jsou důvěryhodné a plně funkční. Na scénu aktuálně nastupuje nová alternativa - plag.sk, která je oproti zažitým systémem značně propracovanější a spolehlivější. Proč je tomu tak?

Diktátorské režimy, občanské války a nepříznivé přírodní a ekonomické podmínky vyhnaly ze zemí Blízkého východu, z Afriky a z dalších postižených regionů mohutnou vlnu lidí, kteří hledají bezpečí, ochranu a možnost svobodného uplatnění v zemích Evropské unie. Řešení této nebývalé humanitární krize je těžké a nepochybně zahrnuje i naši pomoc v postižených regionech. Velká většina zemí EU přijala aktuální výzvu a chová se podle evropské humánní tradice zahrnující i pohostinnost. Právo asylu je tradiční součástí ústavního pořádku.

Investování v P2P landingové síti má své výhody a nevýhody. Mezi jednu z nevýhod patří, že pozice věřitele je rok od roku krkolomější. Nemá smysl se rozepisovat o Bankeratu, Prestitu, Benefi nebo jakékoli jiné službě, která zprostředkovává úvěry mezi obyčejnými lidmi. P2P landingové sítě tu jsou už nějaký pátek.

Tvrdí se o něm, že je trhem 21. století. Říkají, že jeho dynamika je obrovská. Skutečně tomu tak je, protože v porovnání s ostatními trhy se na něm obchoduje absolutně nejvíce peněz. Řeč je o mezinárodním devizovém trhu Foreign exchange market, zkráceně Forex nebo také FX, či chcete-li zjednodušeně trh, kde se obchoduje s cizími měnami.

Vězňů v posledních dvou letech přibývá, momentálně je jich 20 346 a jejich počet stále roste. Hrozí tak nebezpečí, že ve věznicích obět bude 23 000 vězňů, což představuje naplněnost na 110 procent, za kterou už začíná bezpečnostní riziko.

Každý z nás je neustále a téměř na každém kroku obklopen celou řadou reklamních sdělení, sloganů a zpráv. Současná doba nabízí celou řadu způsobů, jak toto sdělení doručit k cílovému spotřebiteli. Na denním pořádku marketingových specialistů je vymýšlet takovou formu zprostředkování reklamního obsahu, aby bylo co nejúčinnější, nejefektivnější a splnilo předem stanovené cíle zadavatelských firem. 

Pokus o odstranění, skrytí nebo cenzurování údajů zveřejněných na internetu je zpravidla technicky obtížně proveditelný. Takový pokus pak navíc často vede ke zvýšenému zájmu o tyto údaje doprovázenému jejich následným sdílením, linkováním, zrcadlením na dalších webových stránkách, opakovanému zadávání na web i šíření klasickými médii. Tento zvýšený zájem o utajované informace je přirozeným lidským chováním, které popisuje reverzní psychologie.

Geomarketing je možno definovat jako nový a stále se rozvíjející marketingový obor a nástroj, který za pomoci geografických informačních systémů (zkráceně GIS) snižuje náklady a zvyšuje efektivitu zacílení během procesu plánování a implementace marketingových a obchodních aktivit. 

 Věci, které my vnímáme jako zcela normální, jsou pro cizince často nové. Přišlo mi tedy zajímavé položit cizincům několik otázek o ČR a jejich odpověďmi se v následující práci zabývat. Přestože nepatříme mezi státy s vysokým podílem cizinců žijících v naší zemi, Česká republika je velice oblíbeným turistickým cílem. Každoročně k nám zavítá několik milionů návštěvníků především díky zajímavým historickým památkám, architektuře i přírodě. Právě tím je Česká republika známá ve světě. 

Ministerstvo vnitra v tichosti a potají připravilo plán na převzetí kontroly nad 14 miliardami korun určených na podporu investic do výstavby přístupových sítí k pokrytí České republiky vysokorychlostním internetem.

Další články...

Podkategorie