Sidebar

18
čt, říj

30. ledna byl dlouho očekávaný operační systém Windows Vista představen v New Yorku hlavními představiteli Microsoftu. Vista míří i k nám a již v březnu bude nový systém dostupný i u nás. Připravte se na něj a vyberte si edici určenou právě pro vás.

Nokia představila na 3GSM v Barceloně novou službu, která umožní uživatelům telefonů Nokia přehrávat videa z YouTube přímo v mobilu.

V tomto článku navazujeme na předcházející díly miniseriálu o možnostech tvorby fotoknihy pomocí internetových služeb. Tentokrát se podíváme na službu, kterou nabízí společnost HAPPY FOTO.

Jedna z prvních moderních, a dnes jedna z nejpoužívanějších, služeb pro záložkování zajímavých odkazů je bezpochyby del.icio.us. Jaká je její historie, jak funguje, čím se její používání vyznačuje a jak ji používat efektivněji?

Na našem trhu je k dispozici velké množství klávesnic, ne všechny však spadají do kategorie luxusní. Patříte-li mezi uživatele, kteří si rádi připlatí za komfort a pohodlí, jistě pro Vás bude Logitech diNovo Edge zajímavým kandidátem k zamyšlení.

Jedním z nejčastějších cílů rhybaření ve světě jsou PayPal účty. V rámci jejich většího zabezpečení začal PayPal nabízet v testovacím provozu bezpečnostní klíče.

Volně šířitelných kulečníkových simulací je na internetu docela dost, ale jen málokterá se může pyšnit takovou kvalitou, jako Carom3D.

Další články...

Podkategorie

Joomla SEF URLs by Artio