Sidebar

18
ne, úno

Až dvakrát týdně se v ordinacích praktických lékařů pro děti i pro dospělé objeví reprezentanti farmaceutických firem. A lékařům jejich přítomnost v ordinačních hodinách příliš nevadí, upřednostňují totiž osobní kontakt před mailem či telefonem.

15 milionů zákazníků PayPal ve Velké Británii může nyní díky aplikaci pro PayPal inStore pro OS Android a Apple iOS využívat své chytré telefony k placení online ve vybraných kamenných prodejnách.

Google přišel nedávno s jasnými pokyny a doporučeními pro optimalizaci mobilního webu. Tímto vydal velmi cennou informaci ohledně použití webdesignu pro firmy, které v oblasti internetového marketingu podnikají.

ASUS představil na veletrhu Computex 2012 zařízení TAICHI ? notebook a tablet v jednom se dvěma displeji a dále celou řadu produktů Transformer ? 11,6" ASUS Tablet 810 (pro operační systém Windows 8) a 10,1" ASUS Tablet 600 (Windows RT).

Infinitec - Nový Android 4.0 na Flash Disku, který můžete zapojit do své televize. Pokud je vaše televize dosti chytrá, spustí Android a vy si budete moci užívat všechny výhody jako je stahování aplikací a následné spuštění, nebo jen surfování po internetu

Společnost Microsoft změnila vzhled prostředí u svého vyhledávač Bing. Nyní si uživatelé mohou vybrat přesně ten "imidž", který se jim líbí. Na výběr je hned několik zajímavých fotografií z celého světa.

Pro fanoušky, a hlavně majitele všech mobilních zařízení od Applu (včetně iPadů) tu máme exkluzivní výrobek od firmy HyperDrive. iFlashDrive, flash disk kompatibilní s PC/Mac i přístroji s logem nakousnutého jablka.

O tom, že se na trh dostane smartphone s logem Facebooku, ví asi jen málokdo. Nedávno se na internetu objevily fotografie jednoho z konceptů, jak by mohl vlastní přístroj "modré služby" Facebook vypadat.

Skladování objemných souborů je často pro počítače i notebooky významná záležitost, a ne vždy je poté zařízení tak rychlé, jako na začátku. Proto jsou tu externí harddisky.

Problém SMS spoofingu, tedy tzv. "SMS vtipu", existuje zhruba od roku 2004, kdy většina mobilních operátorů propojila svoje služby s internetem. Včera na něj naletělo několik poslanců. Nesmějte se, naletěli byste také.

Další články...

Podkategorie

Joomla SEF URLs by Artio