Sidebar

18
, led

V současné době, často zmítané sociálním i pracovním zločinem, představuje IP kamerový systém účinnou pomoc nejen při střežení majetku, ale i v pracovních procesech. V jednom momentě sleduje IP kamerový systém vše, co je třeba zabezpečit, a v druhém monitoruje průběh pracovních procesů. Pokud to převedeme do běžné praxe, je tím myšleno zabezpečení rodinných bytů, domů, chat nebo obchodů, průmyslových areálů a zároveň i monitorování pracovních linek, chybovost výrobních strojů, sledování městské hromadné dopravy atd. S využitím se můžeme setkat již téměř všude.

ZTE uvedl na český trh USB modem podporující mobilní síť LTE. Oproti 3G nebo 2G sítím umožňuje rychlejší a ekonomičtější přenos dat. V Česku je zatím jediný operátor podporující LTE, tím je Telefónica.

Přestože se povědomí o recyklaci elektroodpadů neustále zvyšuje a počet sběrných míst roste, málokterá česká domácnost se svých nepotřebných elektrozařízení zbavuje pravidelně.

Brně začíná výstavba univerzitních laboratoří pro Vědecko-výzkumný park prof. Lista v areálu Vysokého učení technického v Brně. Vybaveny budou speciální technologií, která obyčejné měřicí laboratoře přemění v obří stíněné komory neboli Faradayovy klece.

Povedeným designem je internet plný. Dokovací stanice pro zařízení od Applu jsou v každém obchodě s elektronikou. Proto vybíráme pouze ty, které stojí za zmínku a jsou cenově dostupné.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic uvedla na trh autostereoskopický 3D monitor Philips BDL2331VS. Díky svému rozlišení se ideálně se hodí na firemní prezentace, ale najde využití i v moderních domácnostech.

TP-LINK, uvádí na český trh nový modemový směrovač TD-W8951NB s rychlostí přenosu dat po bezdrátové síti až 150 Mbit/s. Zařízení disponuje čtyřmi ethernetovými porty a integrovaným ADSL 2/2+ modemem.

Mobito je služba, která evolučně promění způsob placení v České republice. Bez ohledu na to, jaký máte mobil, operátora či banku budete s Mobitem platit pomocí svého telefonu. Cokoli, kdekoli a kdykoli. Jednoduše a bezpečně.

NGS je jedním z hlavních evropských nadnárodních společností zabývající se zejména výrobou a distribucí počítačových periferií a spotřební elektroniky jak pro domácnost, tak i pro průmyslové použití.

Skenery jsou jednimi z nejlepších přístrojů, díky nimž si můžeme ušetřit hromadu místa na pracovním stole. Fujitsu nyní uvedl na trh nový model: ScanSnap S1300i.

Výměnu objemných programů za jednoduché, ale výbavou bohaté nástroje, je dobré provést alespoň několikrát za rok. Zrychlí se tím počítač a místo na disku se o několik procent zvýší. Dnes pro vás máme pět zajímavých programů, se kterými si budete rozumět.

Začátkem června byl uveden do provozu unikátní inzertní portál Vyměníš.cz (www.vymenis.cz). Je zaměřen na výměnu nového, či použitého zboží s ostatními uživateli a peníze zde k žádnému obchodu nepotřebujete.

Další články...

Podkategorie

Joomla SEF URLs by Artio