Sidebar

18
čt, říj

TP-LINK, uvádí na český trh nový modemový směrovač TD-W8951NB s rychlostí přenosu dat po bezdrátové síti až 150 Mbit/s. Zařízení disponuje čtyřmi ethernetovými porty a integrovaným ADSL 2/2+ modemem.

Mobito je služba, která evolučně promění způsob placení v České republice. Bez ohledu na to, jaký máte mobil, operátora či banku budete s Mobitem platit pomocí svého telefonu. Cokoli, kdekoli a kdykoli. Jednoduše a bezpečně.

NGS je jedním z hlavních evropských nadnárodních společností zabývající se zejména výrobou a distribucí počítačových periferií a spotřební elektroniky jak pro domácnost, tak i pro průmyslové použití.

Skenery jsou jednimi z nejlepších přístrojů, díky nimž si můžeme ušetřit hromadu místa na pracovním stole. Fujitsu nyní uvedl na trh nový model: ScanSnap S1300i.

Výměnu objemných programů za jednoduché, ale výbavou bohaté nástroje, je dobré provést alespoň několikrát za rok. Zrychlí se tím počítač a místo na disku se o několik procent zvýší. Dnes pro vás máme pět zajímavých programů, se kterými si budete rozumět.

Začátkem června byl uveden do provozu unikátní inzertní portál Vyměníš.cz (www.vymenis.cz). Je zaměřen na výměnu nového, či použitého zboží s ostatními uživateli a peníze zde k žádnému obchodu nepotřebujete.

Mám jedinečnou příležitost jako první v ČR svým čtenářům prezentovat routerovou novinku společnosti Airlive a věřím, že budete funkcemi novinky nadšeni stejně jako já.

Společnost Airlive představila dvě routerové novinky, které jsou již připraveny na IPv6 a svým novým majitelům poskytují nebývalý prostor pro bezdrátový provoz sítě.

Kampaň "Doladíme vaše podnikání" společnosti Software602, a.s. vyhrála v mezinárodní soutěži první cenu v kategorii Print.

Společnost ASUS uvedla na český trh další modely ultrabooků - UX21A (11,6") a UX31A (13,3"), tentokrát s označením ZENBOOK Prime. ZENBOOK Prime charakterizuje unikátní ultratenký design, je osazen třetí generací procesorů Intel Core i7, rychlou SSD pamětí, špičkovým Full HD displejem a zvukovou technologií ASUS SonicMaster.

Výpočetní technika prochází radikální změnou: místo technologie klient-server se začínají využívat cloudy. Tento posun má podobný význam a dopad jako kdysi přechod z počítačů mainframe na infrastrukturu klient-server. Přibývají spekulace o tom, jak se tato nová éra bude vyvíjet v příštích letech, a IT ředitelé a vedoucí IT pracovníci potřebují jasnou vizi, kam tento obor směřuje. Nejlépe lze podle nás k této vizi dojít pochopením příslušných ekonomických principů ovlivňujících dlouhodobý trend. V tomto článku budeme pomocí hloubkového modelování hodnotit ekonomickou stránku využívání cloudu. Pomocí těchto rámcových informací pak dokážete lépe pochopit dlouhodobý význam využívání cloudu v IT prostředí.

Firma SGI začala po dlouhém počítání prodávat svůj superpočítač řady SGI(R) UV(TM) 2.

Další články...

Podkategorie

Joomla SEF URLs by Artio