Sidebar

15
st, srp

Kampaň "Doladíme vaše podnikání" společnosti Software602, a.s. vyhrála v mezinárodní soutěži první cenu v kategorii Print.

Společnost ASUS uvedla na český trh další modely ultrabooků - UX21A (11,6") a UX31A (13,3"), tentokrát s označením ZENBOOK Prime. ZENBOOK Prime charakterizuje unikátní ultratenký design, je osazen třetí generací procesorů Intel Core i7, rychlou SSD pamětí, špičkovým Full HD displejem a zvukovou technologií ASUS SonicMaster.

Výpočetní technika prochází radikální změnou: místo technologie klient-server se začínají využívat cloudy. Tento posun má podobný význam a dopad jako kdysi přechod z počítačů mainframe na infrastrukturu klient-server. Přibývají spekulace o tom, jak se tato nová éra bude vyvíjet v příštích letech, a IT ředitelé a vedoucí IT pracovníci potřebují jasnou vizi, kam tento obor směřuje. Nejlépe lze podle nás k této vizi dojít pochopením příslušných ekonomických principů ovlivňujících dlouhodobý trend. V tomto článku budeme pomocí hloubkového modelování hodnotit ekonomickou stránku využívání cloudu. Pomocí těchto rámcových informací pak dokážete lépe pochopit dlouhodobý význam využívání cloudu v IT prostředí.

Firma SGI začala po dlouhém počítání prodávat svůj superpočítač řady SGI(R) UV(TM) 2.

Nadešel čas, říci vám pravdu. V nedávné době proběhla u vyhledávače Google série změn, která silně mění způsob, jakým se optimalizace pro vyhledávače (tedy SEO) dělala. Jak asi tušíte, má to něco společného s odkazy. A to ne zrovna málo.

Společnost Apple aktualizovala MacBook Pro. vylepšení se dostavilo v mnoha ohledech. Především se ale mluví o nejnovějším procesoru od Intelu, rychlejší grafice i flash paměti.

Apple představil novou verzi operačního systému iOS. Přináší několik kosmetických změn, spoustu vylepšení a opravení chyb. Nechybí pak ani integrace s Facebookem nebo Nové Mapy. Vylepšení inteligence se ale dočkala i Siri. Nová Beta verze je dokonce i v Češtině.

Zdá se Vám, že máte nízký plat? Zvažujete-li kvůli tomu změnu pracovního oboru, rozhodně se z tohoto hlediska vyplatí uvažovat nad prací v IT.

O nejmenším externím disku na trhu už se možná mluvilo, ale pouze v souvislosti s technologií USB 2.0. Nový Oyen Digital však disponuje rozhraním US 3.0.

Společnost Cisco představuje novou produktovou řadu routerů Linksys EASmart Wi-Fi Routers s podporou pro mobilní aplikace a s možností vzdálené správy pomocí služby Cisco Connect Cloud.

Apple představil další generaci MacBooku Pro. Nabídne nám špičkové procesory Intel Core i7 nebo super grafiku Intel HD 4000 s možným přehozením na herní grafiku NVidia s 1GB GDDR5. Celý Book je pak inspirovaný Novým iPadem a to nejen po designové stránce. Ceny startují na 58 450 korunách.

OPĚT NA SCÉNĚ DALŠÍ BLBOST. Tentokrát pro jinou skupinu hlupáků přichází nejmenovaný studující prodavač z “Prahyyyy” Jan Vošahlík s polodrahokamy se zaručeně pravým certifikátem, který zaručuje majitelům jím prodávaných cetek funkci – plašení tygrů. Jako virální marketing dobrý pokus, jenže…v jistém slova smyslu se může jednat o podvodné jednání, protože své zákazníky záměrně uvádí v omyl. Ano lze předpokládat, že se snad nenajde někdo v ČR kdo uvěří tomu, že kámen zaručeně zahání tygry. Ale pokud mne paměť neklame, tak se našlo tisíce zákazníků s IQ nižším než 70, kteří nakupovali náramky Power Balance a ION balance v domnění, že jim hologram zajistí lepší zdravotní stav. Zde vidím tu cílovou skupinu. Vošahlík měl dokonce tolik odvahy si říci v pořadu DEN D o celých 250 tis Kč na eshop. Kdyby jenom ta drzost a ta odvaha, ale pokud by byť jen jediný člověk v této zemi investoval 250 tis do eshopu, který při jisté hladině vzdělání a času může mít zcela zdarma, tak bych mu osobně pogratuloval a napsal pozitivní PR na tomto webu.
Máte už dost strachu z volně se potulujících tygrů, kteří ohrožují nejen Vás ale i Vaše blízké? Chcete mít levný a přitom účinný prostředek, který Vám umožní se opět bez obav pohybovat v přírodě? Chcete i doma, ve škole, nebo na pracovišti mít pocit, že jste chráněni před všudypřítomnými tygry? Pak jste právě nalezli řešení těchto problémů! Kameny na plašení tygrů. Tyto kameny fungují na podobném principu jako kameny vyzařující pozitivní nebo léčivou energii, s tím rozdílem, že energie vyzařovaná kameny na plašení tygrů odpuzuje volně žijící tygry (nefunguje např. v zoologických zahradách apod.). Díky této unikátní energii, můžete být chráněni (na vzdálenost od 5 do 100 m s ohledem na typ kamene) před často velmi nebezpečnými útoky tygrů. Stačí si vybrat z našeho širokého sortimentu.
Bohužel Vošahlíku, pomineme-li placebo účinky litoterapie, tak tvoje cetky jsou zatraceně předražené. Teorie litoterapie uvádí, že polodrahokamy mají léčivou moc. Jen doufám, že dojde stejně jako u homeopatie k uvedení věci na správnou míru – podvod. I kdybyste se v kamenech váleli, žrali je, cucali a strkali si je do zadku, tak bez dostatečného myšlenkového postupu (vsugerování si jeho účinků = placebo) nic nepoznáte. Kameny na plašení tygrů je marketingový nápad, jak se více odlišit od stovek eshopů prodávající kamínky. image Jen mi tady v komentářích, nezapomeňte připomenout, že když jsem to nevyzkoušel, tak to přeci nemohu popisovat. Seru na vás. Ale jak praví sám Vošáhlík:
Provozovatel internetového obchodu kamenynaplasenitygru.cz neručí za přesnost, nebo tiskové chyby u informací na stránkách kamenynaplasenitygru.cz, v katalogu, resp. popisu zboží. Kamenynaplasetitygru.cz se zříkají jakékoli zodpovědnosti za materiální škody, psychickou, fyzickou nebo jakoukoli jinou újmu způsobenou nefunkčností kamenů na plašení tygrů. Žádný kámen na plašení tygrů nemá jakékoli nadpřirozené schopnosti, a nemá vliv na přítomnost tygrů ve Vašem okolí. Tato schopnost je čistě fiktivní a založená na autosugesci. Kameny na plašení tygrů jsou výhradně estetickým doplňkem.

Jan Vošahlík, Kameny na plašení tygrů

Další články...

Podkategorie

Joomla SEF URLs by Artio