Sidebar

21
po, srp

V následujícím článku si představíme konkurenta dvou nejoblíbenějších velikánů na kompletní správu hudby v PC, Musicmatch Jukebox. Může se ve svých schopnostech vyrovnat Winampu a MediaMonkey?

Každému se občas stane, že si smaže nějaký důležitý dokument nebo celou složku. Jak ale vrátit zpátky čas a obnovit ztracená data? Právě při obnově dat vám může pomoci program Stellar Phoenix FAT & NTFS.

Potřebovali jste někdy data ukrýt před ostatními? Prohlíží si vaše dokumenty celá rodina a vás to dopaluje? Nebo trpíte paranoiou? Řešení se může skrývat v prográmku Cryptainer LE 6.1.

Snad každý má na počítači velké množství obrázků či digitálních fotek. K jejich správě máme na výběr z řady programů. Mezi pokročilejší nástroje pro správu fotografií patří i Ulead Photo Explorer, který si nyní představíme.

Vytvořili jsme pro vás program, díky němuž budete mít plnou kontrolu nad aktuálností veškerého nainstalovaného softwaru ve Vašem počítači. V současné době vám nabízíme beta verzi a budeme rádi, pokud ji budete testovat spolu s námi.

Potřebovali jste si někdy vytvořit kopii filmového DVD či hudebního CD? Narazili jste na problémy? Ano na tyto média jsou aplikovány ochrany proti kopírovaní. AnyDVD si s těmito ochranami poradí a umí ještě něco navíc.

Aplikace pro prohlížení a úpravu digitálních fotografií, animací nebo obrázků tvoří běžné softwarové vybavení většiny osobních počítačů. V dnešním článku si představíme program Thumbnailer and Converter.

Internet může být užitečným, ale i nebezpečným společníkem. Najdete na něm témeř vše. Bohužel existují lidé, co by chtěli najít i vaše soukromé údaje, mezi které patří například přihlašovací údaje k účtu v bance atd.

Malá pracovní plocha, věčný nedostatek místa pro ikony, nepřehlednost v záplavě spuštěných oken. Máte některý z těchto problémů? Pokud ano, možná vám pomůže vytvořit si novou virtuální pracovní plochu.

Poslední dobou se na internetu objevuje čím dál víc programů na tvorbu takzvaných slide show. Pojďme si společně vysvětlit, co vlastně slide show je a jak jej můžeme využít. Představíme si i dva programy pro jejich tvorbu.

Digitální fotografie či obrázky nejsou vždy přesně podle našich představ. Občas by potřebovaly malinko poupravit, aby vypadaly ještě lépe. Máme na to řadu vynikajících nástrojů, mezi které patří i PhotoFiltre.

Emaily se staly pro některé uživatele každodenním prostředkem pro komunikaci. Práce s emailem může být pohodlná, ale i pracná. To záleží především na použitém emailovém klientovi. Dnes se podíváme na zástupce z těch lepších klientů.

Další články...

Podkategorie