Sidebar

21
po, srp

Maxthon představuje veřejnosti své nové dílo v podobě verze 2.0 Public Preview. Na co se můžeme těšit v budoucí finální dvojce, si už dnes trochu přiblížíme a podíváme se s jakými změnami přichází.

Pojďme se podívat, co nás čeká v budoucím operačním systému za vylepšení. Pokud se vám to bude líbit, můžete si ho pořídit i do současných Windows. K čemu to je? Jak na to? To se dozvíte v následujícím článku.

Vypalování dat je pro řadu uživatelů myslitelné pouze přes jeden, notoricky známý vypalovací software. Máme ovšem na výběr i konkurenční vypalovací programy, jako např. DeepBurner.

Denně jsme na internetu vystaveni různým nebezpečím. Jde zájmena o takzvané trojské koně, malware, spyware atd. Pojďme si nyní představit další program zaměřený na likvidaci takovýchto programů ve vašem PC.

Nedávno jsme pro vás spustili novou službu, která by měla pomoci všem uživatelům vyznat se ve světě software. O čem služba je, co přináší a jak je ji možné využít, přiblíží tento článek.

Přístup k internetu je teoreticky všude kolem nás. Každý ho může využívat tak, jak se mu zlíbí. Někdo pro zábavu, jiný pro práci. Najdou se ovšem lidi, kteří pomocí něj mohou krást vaše data a využívat váš počítač. Braňte se.

Základním prvkem pro práci s videem je jeho stáhnutí do počítače. K tomuto účelu slouží tzv. zachytávání, které je buď součástí kolosálních aplikací, nebo malých jednoúčelových prográmků. Jedním z nich je STOIK Capturer.

Alternativní klient pro řadu komunikačních protokolů se dočkal vydání nové verze. Co nám nová verze přináší, jaké nové vlastnosti skýtá a co obsahuje zkusí poodhalit tento článek.

Jak to bude s upgradem z předchozích verzí Windows na nově chystané Windows Vista? Přehledné vysvětlení vám poskytne jednoduchý diagram uvolněný přímo Microsoftem.

Velmi zajímavý, hlavně však nový přírůstek do rodiny Adobe Acrobat. Tentokráte software, který umožňuje nejen přetvářet formát PDF, ale jak název dává tušit, umí i něco, co se týká třech rozměrů.

Pohyblivé součástky mají svou životnost. Při pohybu se vytváří hluk. Jak tedy šetřit naše optické mechaniky a uši? Jednoduše, přejděte na virtuální mechaniky.

Audio nahrávky mohou obsahovat řadu informací o skladbě. Ne vždy je jejich obsah takový, jaký by měl ve skutečnosti být. Jak ovšem tyto informace pozměnit k obrazu svému nevyhovují-li nám? Zvolte jednu z nejjednodušších cest - Media Tagger.

Další články...

Podkategorie