Sidebar

21
po, srp

Často narážíte na zajímavé články v novinách, či magazínech? Potřebujete získat digitální podobu tištěných dokumentů v rozumné formě? Pokud máte digitální fotoaparát či skener, stačí přidat chytrou aplikaci a můžete to udělat.

Antivirový program Avast! 4 Home je od svého uvedení na trh v roce 1999 užitečným pomocníkem v ochraně PC před viry. Při dnešní hrozbě šíření virů je kvalitní antivir nutností. Pojďme si nyní tento program blíže představit.

Problematika ohledně BitTorrent technologie je pro mnoho lidí stále ještě velkou neznámou. Z uživatelského hlediska není příliš třeba o tomto principu prakticky nic vědět, dnešní BitTorrent klienti obstarají všechnu námahu za vás.

TV tunery nabírají stále více a více na popularitě. Možná je to způsobeno rozšiřujícím se vysíláním digitální televize. Dnes se tedy podíváme na to, jak sledovat a nahrávat TV v počítači.

Počítač denně ohrožují spousty záškodníků. Tyto programy umožňují sledování vašeho PC a poskytování informací z něj nějaké třetí osobě, která jich může velmi citelně zneužít. Jak ale tyto škůdce najít a zlikvidovat?

Máte rádi malé obrázky, nebo velká plátna? Tlusté štětce, nebo tvrdé tužky. Vodové, nebo syté barvy? Téměř vše, co vás ohledně malování může napadnout, ArtRage dokáže věrně nasimulovat.

Útoky z internetu stále nabírají na síle. Využíváte-li operační systém Windows XP, jste chráněni integrovanými ochrannými prostředky pomocí Service Packu 2. Tato ochrana se ale mnohdy ukázala jako chabá a bude vhodnější, když svůj počítač ochráníte i dalšími aplikacemi.

V dnešní době je k dispozici neskutečné množství informací v digitální podobě. Jejich zlomek můžeme mít uložen na několika sto gigabytových pevných discích. Jak se ale v tomto množství neztratit a snadno najít co potřebujeme?

Prohlížeč Firefox se konečně dočkal nové verze. Nejedná se o žádnou revoluci ve světě internetových prohlížečů, ale řada nových vlastností, které jsou nabízeny, přispěje k ještě většímu pohodlí na internetu.

V dnešním počítačovém světě se často můžete setkat s pojmem live CD. Co to znamená? Jaké výhody nám tyto CD/DVD přináší? Proč bychom měli mít nějaké takové CD připraveny ve stolku?

Na poli instant messengerů zaujímá hlavní pozici cca 5 klientů. Méně známí klienti mají těžkou pozici, probít se mezi těchto pět velikánů. I když uživatelům nabízejí výborné funkce, nejsou prostě tolik známí. QIP je alternativou za notoricky známé ICQ klienty.

Jednička mezi přehrávači je zase o něco propracovanější než doposud. Chcete-li se dozvědět, co nového přináší verze 2.0, nebo pokud jste o BS playeru neslyšeli, čím je tak mimořádný, čtěte směle dál.

Další články...

Podkategorie