Sidebar

21
po, srp

Občas nenalezneme v ovladačích od grafické karty všechny funkce, které bychom si přáli. Nepřítomnost těchto funkcí neznamená, že je karta nepodporuje. Prozkoumejte možnosti své grafické karty a monitoru s vhodnou aplikací.

Nemůžete se již vyznat v nepřehledné haldě ikon na vaší ploše? Přijde vám prostředí Windows již přestárlé a chcete jej trochu oživit? Jednoduchá změna pomocí tzv. doků. V rozhodování, jaký program zvolit, může pomoci tento článek.

Nahrávání zvuků, reprodukovaných počítačem, je pro mnoho lidí tabu. Představa složitých procesů při nahrávání je však dávnou minulostí. Máme totiž velice schopné programy, které dřinu odvedou za nás.

Čas jde neúprosně dopředu, s ním i výkon osobních počítačů. Aby byl nějak využit, vyrábějí se stále náročnější aplikace, bude tomu tak i u kancelářských aplikací? Ulehčí nám vůbec práci?

Zálohování uživatelských dat není radno podceňovat. Lidé si nejčastěji uvědomí důležitost svých dokumentů a fotografií až ve chvíli, kdy o ně přijdou. A to je opravdu pozdě. Je nutné možným problémům předcházet a důležitá data pravidelně zálohovat.

Pokud hledáte levné řešení kreslení výkresové dokumentace, zvažte využití aplikace ProgeCAD 2006, která pracuje na podobné bázi jako AutoCAD a nabízí velice pokročilé funkce a základní cenu mnohonásobně nižší, než je tomu u AutoCADu.

Jeden ze známých internetových prohlížečů se konečně dočkal své finální verze. Jaké nové vlastnosti a funkce jsou pro nás přichystány? Co nabízí proti ostré konkurenci? Pojďme se podívat na Operu 9.0.

Nový pevný disk je před použitím zapotřebí naformátovat. Pro lepší orientaci ve vašich datech si můžete pevný disk rozdělit na více oddílů, které mohou být v různých souborových systémech. Jak se v tom zmatku vyznat?

Co vše vám může povědět základní deska o jednotlivých parametrech, které mají velký vliv na stabilitu vašeho počítače? Pojďme se podívat na aplikaci, která umí zobrazit důležité informace z čidel, která jsou umístěna na základní desce.

Prostorové modelování snadno a rychle, aneb jak si během chvilky pomocí pár tlačítek vytvořit vlastní trojrozměrný model reálného objektu. Zdá se vám to nemožné? Naopak, je to jednoduší než si myslíte.

Co dělá váš počítač, když na něm nepracujete? Po chvíli se zapne předefinovaný spořič obrazovky. Chcete mít originální spořič obrazovky? Nic vám nebrání v tom, vytvořit si svůj vlastní. Máme pro to skvělý nástroj.

Pokud jste připojeni k internetu, tak jste se s viry již mnohokrát setkali. Riziko tu však je, i když internet na svém počítači nemáte. Bát se ale nemusíte, je zde snadné řešení v podobě výkonného antiviru NOD32.

Další články...

Podkategorie