Sidebar

21
po, srp

Mnozí si všimli, že vydavatel ICQ vypustil další verzi této velmi oblíbené komunikační aplikace tentokrát s číslem 5.1. Co nového je za tímto číslem ukryto? Vylepšení nebo problémy?

Mnoho z nás se možná někdy zabývalo otázkou, co se všedním vzhledem Windows. Zda-li by okoukaná okna nešla nějak zpestřit, dát jim nový kabát a případně přidat další funkce, zpříjemňující prostředí i práci.

Katalogizace DVD a VHS videotitulů si za posledních několik let získala velkou oblibu u uživatelů. Dnes si proto představíme další z užitečných programů, který vám při takové katalogizaci pomůže.

Po dlouhé době mezi nás zavítala další verze populárního přehrávače Windows Media Player, tentokrát ve verzi 11. Tato verze je zajímavá především svým vzhledem, který je totožný s verzí v operačním systému Windows Vista. Přibyly i nové funkce.

Tak opět k nám zavítala nová verze PowerDVD již s pořadovým číslem 7 a to rovnou ve dvou verzích. Přináší nám podporu nových standardů a několik nových funkcí. Co všechno může být vylepšeno na přehrávání DVD, se dozvíte v následujícím článku

Microsoft již delší dobu nabízí aplikaci Microsoft AntiSpyware, kterou odkoupil od firmy Giant a předělal k obrazu svému. V připravovaném operačním systému Windows Vista bude tento antispyware rovněž přítomen, ale již pod novým označením Windows Defender.

Stává se vám často, že je při práci s počítačem načítání dat pomalejší a pomalejší? Kopírují se vám soubory delší dobu? Dioda pevného disku vám neustále svítí? Pokud ano, čtěte dále.

Internetová telefonní komunikace nabírá stále více na významu a oblibě. Tudíž je záhodno podívat se na funkce jednoho z nejznámějších programů, poskytujících tuto možnost. Jedná se o Skype.

Dnešní článek bude o natáčení videí ze všeho co se mihne na monitoru. Představíme vám programy pro natáčení dění na desktopu (vhodné na tvorbu tutoriálů), ale i programy vhodné pro tvorbu bijáků z náročných 3D her.

Vývoj programů v moderním světě jde stále rychleji kupředu. A také z toho důvodu vznikají stále nové licence. Je těžké si zapamatovat všechny, ale můžeme se alespoň podívat na některé nejpoužívanější.

QuickTime je velice populární aplikací na počítačích s operačním systémem Mac OS X, ještě aby ne, když oba produkty má na starost jedna společnost a to Apple. Ale co zbývá uživatelům operačního systému Windows?

Existuje spousta nástrojů, které se zabývají převodem. Většinou si okamžitě všimnete, že se liší svým vzhledem či možnostmi nastavení. Podstatnější rozdíl bývá ovšem v podpoře různých kodeků.

Další články...

Podkategorie