Sidebar

28
st, čen

Dnes bude naším cílem ulovit obrazovku. Síťku na motýly nebudete potřebovat, podíváme se totiž na 4 programy určené k zachytávání obrazovky.

Koupili jste si nový počítač a chcete si ověřit, zda v něm je vše co má být? Chcete vylepšit stávající počítač, ale nevíte, jaká rozhraní váš počítač obsahuje? Chcete porovnat výkon vašeho stroje s kamarádovým? Nebo jen potřebujete identifikovat komponenty ve vašem PC?

Bezpečnost před útoky na data uživatelů se za poslední léta přesunula do oblasti ochrany internetového připojení. Doby, kdy se viry šířily jen pomocí výměnných médií, jsou pryč i šíření pomocí e-mailů je již do značné míry eliminováno. Největší nebezpečí přichází z internetu, zvláště pak ze zákeřných webových stránek.

Konkurence mezi freewarovými multimediálními přehrávači je velmi ostrá, obstát v ní mohou jen ty nejschopnější a nejpropracovanější přehrávače, mezi něž patří i MV2Player. Co všechno dokáže se dočtete v dnešní recenzi.

Je váš počítač čím dál více pomalejší? Nedostává se vám místa na disku? Spouštění aplikací vázne a nevíte proč? Odpověď je jednoduchá. Váš systém je již přeplněn zbytečnými dočasnými soubory a nepoužívanými položkami v registru.

Ripuji, ripujete, ripujeme, aneb co ještě nevíte o zálohování DVD. Jaké jsou možnosti, co nás může čekat za problémy a jak na kvalitu videa a zvuku? Snad vám trochu pomůže dnešní článek.

Musíme-li některé činnosti velmi často opakovat, přijde každá časová úspora vhod. Dnešní článek bude o programech, které šetří váš čas automatizovaným prováděním různých činností po použití klávesových zkratek.

Dnes popisované nástroje vám umožní ovládat váš počítač pomocí jiného počítače. Můžete tedy být od svého počítače vzdáleni stovky kilometrů, či jenom přes zeď a ovládat ho, jako byste u něj seděli. Způsobů využití této vzdálené správy je mnoho. Pojďme se tedy podívat jak na to.

Fádní vzhled Windows, na všech počítačích stejné ikony a kurzory. Chcete se vzhledem vaší plochy a veškerých dalších ikon odlišovat od standardního vzhledu Windows? Pak přesně pro vás je IconPackager.

Pokud používáte počítač velmi často za účelem zábavy v podobě hraní her, či testování programů pod operačním systémem Windows, jistě jste se setkali s občasnou nefunkčností operačního systému. V takovém to případě vám moc možností nezbývá, nejčastějším řešením je reinstalace, ale komu by se do ní chtělo? Norton Ghost je řešením pro reinstalace i obnovy dat.

Výrobce Mozilla.org vydal projekt pod názvem SeaMonkey. Co se pod tímto názvem skrývá, jaké funkce a možnosti projekt obsahuje, to vše se vám pokusí poodhalit tento článek.

Winamp vám asi nemusím představovat. Tento multimediální přehrávač zná snad každý. Jenže málokdo ví, jak velké má vlastně možnosti a jak jich využít. Nebojte se složitostí a přečtěte si, jak všestranný multimediální pomocník Winamp je.

Další články...

Podkategorie