Sidebar

21
po, srp

Hudební přehrávače. Je jich taková spousta, že člověk nemá čas ani sílu všechny ozkoušet a vybrat si přesně takový, jaký by mu vyhovoval. Je několik přehrávačů, které jsou skutečně na špici, ale používá je každý. Chcete se odlišovat? Sonique je tou správnou volbou.

Nebezpečí ze sítě nelze za žádných okolností podceňovat. Důvodem jsou zejména bezpečnostní rizika, která vznikají při absenci antiviru a firewallu v počítačích připojených k internetu, ale i do běžné místní počítačové sítě.

Bill Gates a společnost Microsoft připravuje velká opatření proti uživatelům nelegálního softwaru. Že by znamenaly budoucí Windows Vista konec pirátů v Čechách, na Moravě i ve světě?

V době rychlého internetu se může zdát používání Download manažerů zbytečností. Opak je ovšem pravdou. Ne vždy je internetové připojení stabilní, občas padá stahování ze strany serveru atd. Všechny tyto nepříjemné aspekty nám pomohou odstranit právě Download manažery.

Existuje mnoho zajímavých stránek s nepřeberným množstvím obrázků, hudby a videa. Na co klikat a proč zbytečně trávit čas jejich projížděním, když to za vás může udělat nějaký inteligentní robot. Chcete-li hodně "muziky" bez námahy, pořiďte si nějaký downloader.

Dnes bude naším cílem ulovit obrazovku. Síťku na motýly nebudete potřebovat, podíváme se totiž na 4 programy určené k zachytávání obrazovky.

Koupili jste si nový počítač a chcete si ověřit, zda v něm je vše co má být? Chcete vylepšit stávající počítač, ale nevíte, jaká rozhraní váš počítač obsahuje? Chcete porovnat výkon vašeho stroje s kamarádovým? Nebo jen potřebujete identifikovat komponenty ve vašem PC?

Bezpečnost před útoky na data uživatelů se za poslední léta přesunula do oblasti ochrany internetového připojení. Doby, kdy se viry šířily jen pomocí výměnných médií, jsou pryč i šíření pomocí e-mailů je již do značné míry eliminováno. Největší nebezpečí přichází z internetu, zvláště pak ze zákeřných webových stránek.

Konkurence mezi freewarovými multimediálními přehrávači je velmi ostrá, obstát v ní mohou jen ty nejschopnější a nejpropracovanější přehrávače, mezi něž patří i MV2Player. Co všechno dokáže se dočtete v dnešní recenzi.

Je váš počítač čím dál více pomalejší? Nedostává se vám místa na disku? Spouštění aplikací vázne a nevíte proč? Odpověď je jednoduchá. Váš systém je již přeplněn zbytečnými dočasnými soubory a nepoužívanými položkami v registru.

Ripuji, ripujete, ripujeme, aneb co ještě nevíte o zálohování DVD. Jaké jsou možnosti, co nás může čekat za problémy a jak na kvalitu videa a zvuku? Snad vám trochu pomůže dnešní článek.

Musíme-li některé činnosti velmi často opakovat, přijde každá časová úspora vhod. Dnešní článek bude o programech, které šetří váš čas automatizovaným prováděním různých činností po použití klávesových zkratek.

Další články...

Podkategorie