Sidebar

21
po, srp

Způsobů jak přidat titulky k filmům je vícero. Jedním z možných způsobů jsou titulky v externím souboru a tím druhým je vložení titulků do videa. V tomto článku se dozvíte o druhé metodě, tedy o vložení titulků přímo do videa.

Velké množství médií, obsahující nespočet souborů a vy hledáte právě jeden jediný a ne a ne si vzpomenout, na kterém médiu je uložen. Naštěstí máme programy, které nám umožňují snadné vyhledávání v databázích médií.

Volba správných video kodeků je stejně tak důležitá, jako výběr správného přehrávače. Na výběr máme z velkého množství přehrávačů, my se podíváme podrobněji na BSPlayer.

Internetová rádia a TV rostou jako houby po dešti. Lidé běžně sledují multimediální zpravodajství, hudební hitparády apod. Pro nahrávání a ukládání těchto audio a video streamů na disk slouží program WM Recorder, který si dnes představíme.

Jak vše kompletně odinstalovat? Řeknete si, že to přece není problém, jenže většina programů nechává po odinstalování nevyžádané zápisy v registrech, nebo nesmazané soubory. V horším případě smaže něco, co nemá. A to je pravá chvíle pro Total Uninstall.

Počítač je mnohostranný nástroj, lze ho využít prakticky kdekoliv. V současné době se stále více rozšiřuje trend mít počítač jako multimediální přehrávač v obývacím pokoji. Co to k tomu potřebujete kromě tichého počítače v hezké skříni? Velmi důležitou součást - kodeky.

Snad každý tvůrce internetových stránek, který chce umístit na své stránky galerie obrázků se ocitl před otázkou, jak se vyhnout vkládání každého obrázku ručně do zdrojového kódu. Naštěstí máme řadu možností, jak si tuto práci usnadnit a velmi zrychlit.

Pro účely třetí generace mobilních zařízení byl vyvinut speciální multimediální formát 3GP. V dnešním článku se dozvíte o tomto formátu bližší informace a bude vám představeno několik programů pro konverze z AVI, MPG, MOV aj. do 3GP a zpět.

Možná jste si někdy posteskli nad tím, jak pomalu se vám načítá web, který si chcete projít, nebo jak nepohodlné je procházení některými fotogaleriemi. A každý si určitě někdy chtěl stáhnout více souborů ze stránek najednou, jenže ručně to trvá moc dlouho. Pro takové případy je tu Teleport Pro

Upřednostňujete originální zvukovou stopu před českým dabingem, ale cizí jazyky nejsou vaší silnou stránkou? Případně chcete oživit vaše videosoubory o komentáře. Je tu řešení v podobě titulků. V jaké aplikaci je lze vytvořit, případně upravit se dozvíte v tomto článku.

Souborových manažerů je v dnešní době velmi mnoho, ovšem pouze několik málo z nich je opravdu na špici, co se vlastností a funkčnosti týče. Jedním z nich je Total Commander, na který se podíváme blíže a poodkryjeme možnosti, které tento manažer nabízí.

Mnohé dívky potvrdí, že na velikosti občas záleží. To samé vám řekne každý, kdo si pečlivě schovává data do archívu. V dnešním článku srovnáme a představíme funkce kvalitních archivačních programů WinZip, WinRAR, PowerArchiver 2006 a WinAce.

Další články...

Podkategorie